Tusk został mocno podsumowany: „ Powinien skupić się na swojej pracy w Brukseli, a nie jątrzyć, nie judzić”Wicemarszałek senatu Adam Bielan, nie oszczędza ostrych słów, pod adresem jednego z najgroźniejszych rywali obecnej władzy, czyli Donalda Tuska.Myślę, że jest sfrustrowanym politykiem, który chce wrócić do gry. Źle się dzieje, że Tusk próbuje te swoje dzielące Polaków tezy przedstawiać akurat w przeddzień stulecia – wskazał Bielan.

Nie rozumiem, dlaczego Donald Tusk po raz kolejny stara się dzielić Polaków. Po raz kolejny prowokuje i robi to w przeddzień odzyskania przez Polskę niepodległości – komentował wystąpienie byłego premiera Adam Bielan.

I zaznaczył:

Donald Tusk był w tym mistrzem rzeczywiście, natomiast może powinien skupić się na swojej pracy w Brukseli, a nie jątrzyć, nie judzić, nie dzielić Polaków szczególnie w tak ważnym dla nas wszystkich momencie – dodał wicemarszałek Senatu.

Adam Bielan w swoich słowach ma wiele racji, ale jednego o Tusku nie można powiedzieć. Z pewnością nie jest sfrustrowany. Można mówić, że jest cyniczny, ale to gracz z najwyższej półki, pewny siebie i piekielnie inteligentny.

Źródło: 300polityka.pl
fot: YouTube

Komentarze

  1. Niech pan Tusk zacznie wreszcie robić cos dla Polski jeśli chce do niej wrócić , jak na razie to gorszej mendy politycznej nie widziałem

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz