On jest nie do podrobienia! Ryszard Petru odpowiada na pytanie o przejęzyczeniaRyszard Petru jest nie do podrobienia! W rozmowie z Polsat News, powiedział kilka słów o nowym projekcie, czyli partii Teraz!Okazuje się, że od roku przygotowywał partię:

Mam świadomość, że mogą się wydarzyć sytuacje nadzwyczajne. Od roku przygotowywałem ten projekt. Wiem, jakie wyzwania stoją Polską.

I powiedział oczywiście w rozmowie o przejęzyczeniach:

To jest zabawna oczywiście dyskusja, że ktoś się przejęzycza, ale gdy są tak ważne tematy… Jest za mało czasu, by je wszystkie omówić — odpowiedział, gdy zapytano go o nazwę partii. Petru pomylił się ostatnio i nazwał ją „Razem”.

I wiecie jaki mamy wniosek? Petru ma rację! Zasadniczo oczywiście, bo wszyscy skupiają się tylko na jego wpadkach, zamiast rozmawiać o konkretach.

Ale z drugiej strony, skąd się bierze taka sytuacja? Przecież politycy często się mylą. W naszej ocenie, Petru po prostu za dużo i za często to robił, dlatego teraz cokolwiek nie zrobi, gdziekolwiek się nie pomyli, będzie musiał za to odpowiadać...

Źródło: Polsat News
fot: Polsat News

Komentarze