Europejczycy nie chcą takiej Unii! Taka UE upadnie bardzo szybkoTo co dzieje się w ostatnim czasie w Unii Europejskiej naprawdę przyprawia o zawrót głowy. Oto dwa ostatnie szokujące przykłady dość jasnego zachowania: co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie...Gdy zachodziła potrzeba ukarania Francji za nadmierny deficyt, władze w Brukseli siedziały cichy, Ale gdy we Włoszech władzę sprawuje rząd z którym takiemu Juncerowi jest nie po drodze, następuje atak!

Oto podjęto właśnie decyzję o otwarciu drogi do wprowadzenia procedury nadmiernego deficytu wobec Włoch z uwagi na projekt budżetu, który w ocenie Brukseli zagraża stabilności finansowej państwa, przez co naraża się strefę euro na problemy.

A teraz sprawa związana z Polską, choć nie bezpośrednio.

Oto poseł CDU Stephan Harbarth, został właśnie wybrany na sędziego niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego z perspektywą, że w ciągu dwóch lat zostanie jego prezesem.

Zdecydował o tym Bundestag, mimo wątpliwości i ostrzeżeń niemieckiej prasy. Widać niemieccy politycy mają pełną świadomość, że Niemcom wolno więcej. Nie ma tej świadomości, albo wiedzy, prasa, która pisała wprost, że taka decyzja to upolitycznienie Trybunału.

Czyli obawiają się o brak praworządność w Polsce, ale kwestii niemieckiej w Brukseli nie widzą?

Naprawdę taka UE bardzo szybko upadnie. Bardzo...

fot: Wikipedia

Komentarze

  1. ✅ "Biała Księga UE" z 01.03.2017 roku to oficjalny dokument w którym Unijne elity kreślą wizję rozwoju UE. Księga oddaje hołd włoskiemu komuniście Altiero Spinelli, którego "Manifest z Ventotene" uważany jest za podstawę stworzenia i funkcjonowania Unii Europejskiej. Warto odnotować, że jednym z głównych postulatów dzieła Spinellego jest likwidacja państw narodowych, centralizacja władzy w UE i powołanie Europejskiej armii. Krzysztof Karoń. "Na argumenty": https://youtu.be/NxrVzXhndyg
    ✅ Biała Księga UE z 1 marca 2017, pobierz pdf: http://wiedzaspoleczna.pl/do-pobrania/
    ✅ Kanclerz Angela Merkel, prezydent Francji Francois Hollande i premier Włoch Matteo Renzi (22 sierpnia 2017) na pokładzie zacumowanego w pobliżu wyspy Ventotene włoskiego lotniskowca "Garibaldi". Oddali hołd wizji Altiero Spinellego. https://www.polacywewloszech.com/2016/08/19/szczyt-przywodcow-wloch-niemiec-i-francji-na-wyspie-ventotene/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz