Żal patrzeć! Hanna Gronkiewicz-Waltz atakuje Jarosława Kaczyńskiego za mówienie prawdyPrezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji samorządowej w Warszawie, powiedział kilka słów o rządach obecnej prezydent, odnosząc się do skandalu z aferą reprywatyzacyjną.Kaczyński powiedział wprost, że odpowiedzialność za nią ponosi HGW:

Potem przyszedł czas naprawdę już zły. Wszystko wróciło i to w formie zaostrzonej. Rządy Hanny Gronkiewicz-Waltz, których symbolem jest afera reprywatyzacyjna, wielki rabunek Warszawy zwany reprywatyzacją – podkreślił, dodając mocne słowa, że „Warszawa osiągnęła dno”.

Na takie słowa odpowiedziała prezydent Gronkiewicz-Waltz. Oczywiście poprzez serwis Twitterm ale zawsze:

Panie Kaczyński to PiS oddał handlarzom kamienicę Jolanty (nie Zofii) Brzeskiej, aresztowany Jakub R. to przyjaciel Pana kolegów (Kamińskiego i Wąsika) i to L. Kaczyński osobiście podpisał 22 decyzje (14 budynków z lokatorami) – napisała na Twitterze prezydent Warszawy.

W naszej ocenie kto, jak kto, ale prezydent Gronkiewicz-Waltz powinna milczeć. Ale jeśli chce odpowiadać, to naraża się na docinki.

Swoje drogą prezydent Warszawy często tak odpowiada, czym pokazuje, jak uważnie śledzi każde słowo polityków PiS. Ona sama osobiście, albo jej ludzie.

Źródło: wPolityce.pl
fot: YouTube

Komentarze

  1. Pani HGW a gdzie wówczas pani była i nie przeciwstawiła się tym decyzją?? ?jeśli to wszystko prawda cóż pani uczyniła by to powstrzymać? ??

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz