Schetyna atakuje Małgorzatę Wasserman! My pytamy wprost: Czy celnie? Absolutnie nie!Podczas przesłuchania byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego, który jako świadek zeznawał przed komisją badającą aferę Amber Gold, przewodnicząca komisji Małgorzata Wasserman, powiedziała wprost, że do polityki weszła dlatego, żeby tacy ludzie jak politycy PO, więcej w Polsce nie rządzili.Czytajcie o tym tutaj:

Skomentował to w Radiowej Trójce Grzegorz Schetyna:

Ona powiedziała, że przyszła do polityki, żeby takich ludzi jak Rostowski czy takich ludzi, jak rozumiem, ci który tworzą Platformę, wyprowadzić z polityki, żeby kogoś nie było w polityce, żeby Platformy nie było w polityce. To kompromitujące – uważa szef PO.

I dodaje:

Nie po to przychodzi się do polityki, żeby kogoś z niej wykluczać. To kompromitujące, jeżeli ktoś, kto jest wybranym posłem i reprezentuje wyborców, mówi, że w polityce jest po to, żeby kogoś z polityki wykluczyć, to kompletna kompromitacja i to chcę bardzo wyraźnie powiedzieć i będę zawsze to powtarzał. To kompromitacja i pani Wassermann i całej tej komisji. Pokazała tym zdaniem, dlaczego ona nie powinna być w polityce – twierdzi Schetyna.

W naszej ocenie Grzegorz Schetyna mocno się myli. Owszem można iść do polityki, aby ktoś inny, jakaś partia, grupa polityków, nigdy do władzy nie wróciła. A poseł Wassermen ma powody, aby tak myśleć, z uwagi na śmierć ojca...

fot: YouTube

Komentarze