Kolejny raz PO storpedowane przez dziennikarkę GW! „Platforma popełnia ogromny grzech zaniechania”Politycy PO tracą coraz częściej oparcie, w mediach, które od czasu przejęcia władzy przez PiS, delikatnie mówiąc, sprzyjały opozycji.Kolejny raz Katarzyna Kolenda-Zalewska pisze o błędach PO dotyczących rocznicy 4 czerwca:

– Fakt, że opozycja, a zwłaszcza Platforma Obywatelska, przyłącza się do gumkowania rocznicy, która upamiętnia impuls prowadzący do upadku komunizmu, zrozumiałe już nie jest. Zmusza natomiast, by nazwać to skandalem, i to skandalem do potęgi – czytamy na łamach „Gazety Wyborczej”.

Autorka artykułu zaznacza, że PO popełniła ogromny błąd zaniechania:

Platforma popełnia ogromny grzech zaniechania, a jej liderzy zwykle tego dnia są nieobecni. Nie dotyczy to jedynie tej jednej rocznicy. Platforma sprawia wrażenie, jakby się wyborów 4 czerwca wstydziła, bo PiS nazywa je „zdradą elit”. I boi się, by przypadkiem ktoś nie pomyślał, że ma z tą rzekomą zdradą coś wspólnego, że ma coś wspólnego z „układami” w Magdalence, gdy Lech Wałęsa z Lechem Kaczyńskim negocjowali pokojowe warunki przejścia od totalitaryzmu do demokracji – czytamy.

Cały tekst na łamach Gazety Wyborczej


fot: YouTube

Komentarze