Tej obietnicy wyborczej PiS nie zrealizowało! A nam wszystkim powinno na tym bardzo zależećGdy w 2011 roku, wówczas rządząca Platforma Obywatelska w koalicji z PSL, podwyższyła podatek VAT z 22 do 23 procent, politycy opozycji, w tym PiS, alarmowali o skandalicznych decyzjach, deklarując zmiany z chwilą dojścia do władzy.PiS rządzi 2,5 roku i co?

Okazuje się, że nie bardzo jest szansa na realizację tej obietnicy, na co wskazuje szef gabinetu premiera Jacek Suski.

A dokładniej to nie miga się od konkretnej odpowiedzi, na pytanie m.in. Roberta Mazurka, który na antenie RMF FM, pytał właśnie o VAT.

Marek Suski zapowiedział, że do obniżki podatku VAT dojdzie wówczas, gdy polska gospodarka będzie rozwijała się na tyle dobrze, że pojawi się taka możliwość.

Czekamy, czekamy, czekamy...

fot: YouTube

Komentarze

  1. nie da się wszystkiego naraz zrobić......pomału redukują podatki (CIT)....bo POdatki szybko się POdnosi....w drugą stronę jest dużo trudniej....ale Polaków zadowala ta dobra zmiana.....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kolejny naiwny polaczek!! Ty myslisz ze kiedykolwiek bedziemy mieli jakas dobra sytuacje gospodarcza??? Pomysl mamy do splacenia 300MLD dolarow tym zydowskim smieciom ktorym krzywousty obiecal nasza kapitulacje a ty tu mowisz o jakiejs dobrej zmianie??? Podla zmiana to raczej pasuje do tej zydowskiej partii!!

      Usuń

Prześlij komentarz