Tego jeszcze nie było! Nawet publicystka „Krytyki Politycznej” chwali Patryka Jakiego!Kampania, która nie jest kampanią, a która toczy się w Warszawie, przynosi nam nowe zjawisko – można przeczytać pozytywne opinie w lewicowych mediach o politykach prasowy.Redaktor Beata Siemieniako na łamach „Krytyki Politycznej” bez dwóch zdań chwali pracowitość Patryka Jakiego:

Według moich obliczeń Komisja Weryfikacyjna przez ostatni rok wszczęła postępowania dotyczące 42 nieruchomości i wydała decyzje w sprawie 22 z nich. To bardzo dużo. Rok temu Patryk Jaki zadeklarował, że Komisja będzie wydawała jedną decyzję miesięcznie – wiele osób już z tego powodu łapało się za głowę i twierdziło, że to niemożliwe – ale Jaki słowa dotrzymał i prawie podwoił narzucone swojemu zespołowi tempo – pisze publicystka.

Autorka komentarza dodaje, że Jaki sprawdził się jako wiceminister sprawiedliwości:

Okazuje się więc, że Patryk Jaki sprawdził się jako pracowity wiceminister, ślęczący nad aktami Komisji do późnych godzin nocnych, jako polityk, który mówi, jak jest, nie owija w bawełnę, wysłuchuje ludzi do końca i staje po ich stronie. Nawet, jeśli wszystko mu się miesza na rozprawach z powodu braku znajomości przepisów, to bardzo się stara. Czyli przywraca sprawiedliwość w ukradzionym mieście.

Przeczytajcie całość na stronie Krytyki Politycznej

fot: YouTube

Komentarze

  1. Dokument w sprawie Chmielnej 50 Polecam. Pan Patryk Jaki wcale nie jest taki uczciwy...
    https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1614976058615239&id=100003085815220&st=14

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz