Rzeczniczka PiS jednym zdaniem roznosi PO! „Niech politycy PO zwrócą kasę, którą przez ich nieudolność straciło państwo”Rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek podczas spotkania z dziennikarzami w sejmie, jednym pięknym zdaniem podsumowała akcję „Konwój wstydu”, która zakłada objazd przyczep po kraju, na których mamy zdjęcia członków rządu, kwoty nagród jakie otrzymali poszczególni ministrowie i napis „Oddajcie kasę”.Oto co odpowiada Beata Mazurek:

Nie było żadnej afery z nagrodami. Były to nagrody zgodne z prawem, ale nieakceptowane społecznie, dlatego wyciągnęliśmy z tego wnioski i podjęliśmy taką decyzję.

I dodała:

Afera była w czasach rządów PO, gdy w wyniku nicnierobienia w związku z uszczelnieniem podatku VAT budżet państwa stracił 260 mld zł. Dzisiaj politycy Platformy nie powinni się oburzać, tylko zrzec się lub nie pobierać wynagrodzenia, by zwrócić kasę, którą przez ich nieudolność straciło państwo – mówiła Mazurek.

I to jest szach-mat.

Owszem sprawa budzi oburzenie społeczeństwa, ale to nie jest żadna afera, bo nikt tych pieniądzy nie ukradł. Afery były za czasów PO.

Źródło: TVP Info
fot: YouTube


Komentarze