W czasie gdy wiele państw wydala rosyjskich dyplomatów, Niemcy wydają zgodę na budowę Nord Stream2To naprawdę ciekawe wydarzenie, pokazujące jak Niemcy traktują rosyjskiego sojusznika w budowie gazociągu NordStream2.Jak czytamy na portalu forsal.pl:

Niemiecki Federalny Urząd Żeglugi i Hydrografii (BSH) poinformował we wtorek o wydaniu zgody na budowę gazociągu Nord Stream 2 w wyłącznej strefie ekonomicznej Niemiec na Bałtyku. Kończy to procedurę pozyskiwania w Niemczech zezwoleń na budowę tego gazociągu.

Dzieje się to w czasie, gdy państwa UE, USA, czy Kanada wydalają rosyjskich dyplomatów. W tym czasie Niemcy robią interesy.

Cały tekst TUTAJ

fot: YouTube

Komentarze

  1. Niemcy zawsze dbali tylko o swój własny interes, dlatego tak dobrze stoją gospodarczo. Jeśli nie zaczniemy podobnie myśleć to nigdy nie odbijemy się od dna.

    OdpowiedzUsuń
  2. WB,USA Nigdy nie byli sohusznukami i nie będą.Zarzadcy Polakami celowo psuja stosunki z Rosja.To otrucie nie jest w interesie Rosji. Trzeba zadać pytanie kto miał motyw,kto na tym ZYSKUJE.Na pewno nie Rosjanie

    OdpowiedzUsuń
  3. Kolejny układ Ribentrof - Mołotow !!! Jak zwykle zdrajcy decydują jak okpić Polskę przy pomocy pseudo - Polaków. Wstyd i hańba !!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz