Tusk w TVN24 rozpoczyna kampanię? Powiedział wprost, że nie będzie siedział na emeryturzeW Wielki Piątek obserwowaliśmy nie tylko prezydenckie weto do ustawy degradacyjnej, ale również wywód byłego premiera, dziś szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, który w rozmowie z TVN24 bronił swojego wiceministra Jacka K., któremu dziś prokuratura ponownie jak 2014 roku, chce postawić zarzuty.Ale w tej rozmowie było coś więcej. Ona była przygotowana pod narrację, że jestem gotowy do powrotu. W wywiadzie Tusk mówił, że po zakończeniu kadencji w roku 2019, nie zamierza siedzieć na emeryturze.

W taki razie co będzie robił? Koniec jego kadencji idealnie wpisuje się w okres kampanii prezydenckiej.

Pytanie tylko, czy były premier może liczyć na tak szerokie poparcie Polaków, żeby zdecydować się na kandydowanie? W naszej ocenie nie, mimo pełnej przychylności mediów.

Za jego urzędowania w KPRM doszło do zbyt wielu afer. Amber Gold, odpływ VAT, afera hazardowa, to tylko część z tego, co dziś można mu wyliczyć.

Chyba, że Polacy dadzą się nabrać na jego czar i radosne składanie życzeń w tym prezesowi PiS. W tym czarowaniu zawsze był dobry.

Fot: YouTube

Komentarze

 1. "...nie zamierza siedzieć na emeryturze." Oczywiście, że nie na emeryturze tylko w pierdlu będzie siedział, jeżeli sprawiedliwość będzie w Polsce !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak myślą wszyscy uczciwi Polacy.

   Usuń
 2. Ja bym na niego głosował tylko dlatego że pisiorom zatrowlby życie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz