Scheuring-Wielgus atakuje Lubnauer! „Zarządzanie partią to jest zupełnie coś innego niż bywanie w telewizorach i radiach”Coraz ciekawsza sytuacja robi się w Nowoczesnej. Naprawdę dobre wystąpienie (bez wpadek) zaliczyła w RMF FM posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus. W programie prowadzonym przez Roberta Mazurka, wyraźnie skrytykowała nową liderkę Katarzynę Lubnauer.
Pytana przez Roberta Mazurka o ocenę rządów Katarzyny Lubnauer w Nowoczesnej, mówiła:

– I can’t get no satisfaction. Myślę, że to nawet nie chodzi o jakieś moje subiektywne odczucie, bo sondaże też pokazują, że z Nowoczesną coś jest nie tak. Te sondaże są alarmujące i bardzo złe dla nas. Mija właśnie 100 dni rządów Katarzyny Lubnauer i mam nadzieję, że odbędzie się jakaś rzeczowa i dobra dyskusja co dalej – powiedziała posłanka.

Dodała również:

Zarządzanie partią to jest zupełnie coś innego niż bywanie w telewizorach i radiach i komentowanie rzeczywistości, którą mamy. Myślę, że tego jest zbyt dużo. Chciałabym usłyszeć, jaka jest wizja, jaka jest strategia na przyszłość i być może na najbliższym zarządzie taka strategia na najbliższe miesiące zostanie nam przekazana – przyznała.


I teraz jakie można z tego wyciągnąć ciekawe wnioski? Po tym jak kilka dni temu, za sondaże i zarządzanie partię, skrytykował Katarzynę Lubnauer, były lider N Ryszard Petru, słowa posłanki Wielgus, możemy uznać, za budowanie poparcia dla jakiegoś nowego ugrupowania. W tej samej rozmowie posłanka, nie ukrywała nawet, że coś nowego się powinno utworzyć, że takie są oczekiwania.

Pytanie tylko – kto może stworzyć nową partię i kto będzie jej liderem?

Źródło: RMF FM
fot: YouTube

Komentarze