Premier Beata Szydło broni Polski! „Uderzanie w polskich ministrów, polski rząd jest uderzaniem w Polskę i wiecie o tym doskonale!”Brawo, brawo! Dawno tak dobrego przemówienia nie zaliczyła była premier, a dziś wicepremier Beata Szydło. Podczas wystąpienia w sejmie, stanęła w obronie, dobrego imienia Polski. Zupełnie tak, jak w czasach walki z Parlamencie Europejskim, czy podczas licznych debat z opozycją.
Postanowiłam zabrać głos, ponieważ wreszcie ktoś musi powiedzieć: dość pomawiania polskiego rządu, dość pomawiania Polski, dość pomawiania polskich obywateli. Chcę stanąć przed Państwem i powiedzieć jasno, że są sprawy, kiedy bez względu na to, czy siedzimy w ławach rządowych, czy opozycji, powinniśmy mówić jednym głosem. Taką sprawą jest polityka zagraniczna i polska racja stanu – powiedział w sejmie Beata Szydło.

I dodała:

Uderzanie w polskich ministrów, polski rząd jest uderzaniem w Polskę i wiecie o tym doskonale! Wasze wycieczki, które od dwóch lat robicie za granicę tylko po to, żeby podważyć demokratyczny wybór Polaków, jakim było wskazanie PiS jako tej partii, która ma realizować program dla Polski, jest właśnie działaniem na szkodę Polski.

Polecamy cały wystąpienie, które znajdziecie TUTAJ

Też macie wrażenie, że wróciła stara, dobra Beata Szydło, która po zmianie premiera, jakoś przygasła na moment?

Fot: YouTube

Komentarze