Bardzo ważne słowa prezydenta Dudy! Na arenie międzynarodowej trzeba się rozpychać, a wtedy zaczyna się narzekanieCiekawego wywiadu udzielił prezydent Andrzej Duda redaktorowi Piotrowi Zarembie w Dzienniku Gazecie Prawnej. Link do całości zostawiamy na dole tekstu, a tutaj prezentujemy jeden cytat, dotyczący – jak ujął prezydent – rozpychania się na arenie międzynarodowej.
Na arenie międzynarodowej nie ma pustych miejsc. Jeśli ktoś chce rosnąć, iść do przodu, musi się rozpychać. Jak się rozpycha, inni narzekają na tłok. I próbują nas przycisnąć. Jest wielu zainteresowanych tym, żebyśmy nie szli w górę. Wiele z tych konfliktów wynika właśnie z tego – mówi w rozmowie prezydent.

I dodaje:

Forsujemy polskie interesy, blokujemy możliwości okradania budżetu państwa i wyprowadzania pieniędzy z Polski. To są gigantyczne kwoty idące w dziesiątki miliardów złotych. Ktoś te pieniądze do tej pory zabierał, a teraz nie może.

Bardzo ważne i ciekawe słowa. Czy za Bronisława Komorowskiego, czy rządu PO-PSL ekipa rządząca się rozpychała, czy walczyła o więcej?

W naszej ocenie, nie bardzo...

fot: YouTube

Komentarze

  1. Komorowski z ekipą rozpychali się między sobą, kto więcej nachapie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz