Wojciech Cejrowski ocenił i rozniósł wpis Tuska! Oczywiście po swojemu czym tradycyjnie wywołał falę emocji!


Wojciech Cejrowski zawsze prawdę ci powie. Ale powie to, co myśli wielu obywateli, ale obawia się publicznie wyrażać swoje zdanie. Podobnie było podczas ostatniego programu „Minęła 20”, gdzie tradycyjnie w czwartek, podróżnik komentował ostatnie wydarzenia. Skomentował również wpis Donalda Tuska, odnoszący się do ustawy o IPN.


- Nie wiem czy Pan to puści, ale tak się zachowuje świnia. W czasie wojny było hasło „tylko świnie siedzą w kinie”. To jest ten rodzaj świni. W momencie gdy matka i nasz dom są atakowane, to nawet jeśli się nie zgadzam z partia rządzącą to nie pluję w stronę Polski, tylko bronię - grzmiał na antenie TVP Info.

I dodał:

Kiedy plują na Polskę, tak jak przed chwilą napluł Tusk, to jest to świnia, która siedzi w kinie. To jest świństwo grubszego kalibru. Chcę, by Polacy to sobie zapamiętali kiedy będzie startował w wyborach prezydenckich. To jest obrzydliwe zrobić coś takiego Polsce – mówił.

Hmmm, czy można coś dodać do tych słów?

W ocenie kilku publicystów podróżnik przesadził i obraził Tuska. Też tak uważacie?


Źródło: TVP Info
fot: YouTube


Komentarze

 1. dokładnie w punkt, Tusk to niemiecka świnia na pasku Merkel, Polska to nienormmalność

  OdpowiedzUsuń
 2. Protestuje ! Pan Cejrowski, obraził te biedne zwierzęta- swinie, ..Jak można ! Świnie w przeciwieństwie do tej rudej mordy , mają wyższą inteligencję , i potrafią się lepiej zachować,...osobiście mam do nich największy szacunek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ma racje, takiej swini powinno panstwo odebrac obywatelstwo i postawic pod trybunal i rozliczyc RUDEGO za wszystko jak byl premierem, a pozniej przewodniczacym EU

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z Panem Wojtkiem, ale zgadzam się również z anonimem. Świnie to bardzo pożyteczne/smaczne zwierzątka i wbrew pozorom nie są az tak brudne jak np. wspominany przez WC pan

  OdpowiedzUsuń
 5. I tak nazwał tego knura ulgowo,To jest cwel jakich mało,ale czego możemy się spodziewać po rodzinie niemieckiego esesmana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nic ująć nic dodać tusk to ŚWINIA ciekawe kim był dziadek tuska

  OdpowiedzUsuń
 7. ZAWSZE mówiłem ze TUSK to sługus makrelowy - volksdijcz

  OdpowiedzUsuń
 8. Bez żartów, czy Tuska można tym obrazić? Niewątpliwą szkoda jest po stronie ie świni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta swinia to powinna zostac postawiona przed sadem,cholerny sprzedawczyk,piesek szwabow

  OdpowiedzUsuń
 10. Na Tuska to za malo. Swinia to dosc lagodne sformuowanie :)
  Volksdojcz - lepsze.
  Gdyby jego dziadek zyl, pewnie by sie cieszyl ze wnuczek tez wytresowany jak Owczarek Niemiecki - mowi to, co sie mu kaze

  OdpowiedzUsuń
 11. Wyjatkowo wstretna kreatura!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz