Ważne słowa dotyczące działań opozycji! „Pójdą po rozum do głowy, albo do tego zostaną przymuszeni”Uaktywnił się medialnie, były rzecznik PiS i współautor dwóch zwycięskich kampanii wyborczych (prezydenckiej i parlamentarnej) Marcin Mastalerek. Warto zwrócić na jego słowa dotyczące działań opozycji, które padły w wywiadzie dla tygodnika „Sieci”.
Ale przyjdzie taki moment przed kampaniami, gdzie mainstream, establishment III RP przestanie prowadzić frakcyjne walki w opozycji. Zobaczy pan: będzie pełna konsolidacja. Niech nikt na prawicy nie liczy, że Platforma Obywatelska, Nowoczesna czy lewica będą się tak kłóciły, jak kłócą się dzisiaj – mówi Mastalerek.

I dodaje:

Pójdą po rozum do głowy, albo do tego zostaną przymuszeni. Poza tym zbyt często zapominamy, że to są dalej silni ludzie. Tam są wciąż duże pieniądze, a interesy nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Przestrzegam: oni pójdą razem. Prawdopodobnie Donald Tusk będzie zachęcany przez elity – w tym te brukselskie - by wracał i w jakiś sposób działał. Przeciwnik będzie potężny – wskazuje.

Warto, żeby politycy PiS pamiętali i brali taką opcję pod uwagę, bo jest w tych słowach wiele prawdy.

Źródło: Sieci
fot: YouTube


Komentarze