Totalna opozycja będzie załamana! Orban mówi o końcu ery rosyjskiego monopolu gazowego na Węgrzech!Mamy bardzo złą wiadomość dla polityków opozycji! Premier Orban zapowiada, że Węgry chcą odejść od rosyjskiego gazu, a przynajmniej znacząco obniżyć jego rolę w rosyjskiej gospodarce.
Viktor Orban zapowiada, że jego kraj będzie sprowadzał gaz z Rumunii, ale chciałby również skorzystać z polskiego gazoportu.

– Era rosyjskiego monopolu gazowego dobiegnie końca na Węgrzech, ponieważ będziemy w stanie pokryć połowę naszego importu z innych źródeł, w tym wypadku rumuńskich – mówił niedawno Orban.

Dlaczego wspominamy w tytule opozycję? To proste. Zarówno politycy PO jak Nowoczesnej wiele razy mówili, że najwierniejszym sojusznikiem PiS i Kaczyńskiego jest Orban, który nie kryje współpracy z Putinem.

Jak widać węgierski przywódca z Putinem robił jedynie interesy, potrzebne i korzystne dla Węgier. A gdy ma możliwość odchodzi od nich. I co teraz powie opozycja? Koniec narracji o przyjacielu Putina wspierającego PiS?

Fot: YouTube


Komentarze

Prześlij komentarz