To padło z jej ust! Oto co powiedziała Scheuring – Wielgus o ustawie upamiętniającej Polaków ratujących Żydów!Dano nie wspominaliśmy o posłance Nowoczesnej Joannie Scheuring – Wielgus, bo nie dawało nam okazji ku temu. Ale w tę niedzielę przełamała się niczym Messi w meczu z Chelsea. Oto co powiedziała na antenie Polsat News o przygotowaniach z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej.W ocenie posłani będzie to kolejna ustawa dolewająca oliwy do ognia:

Będzie to kolejne podgrzewanie atmosfery. Ona musi zostać wycofana z Sejmu. Dopóki premier Mateusz Morawiecki nie naprawi relacji polsko-izraelskich, nie powinniśmy dolewać oliwy do ognia kolejnymi ustawami — zaznaczyła.

Czyli upamiętnienie wielkiego czynu Polaków, jest dolewaniem oliwy do ognia? To w jaki sposób mamy pokazywać, że szlamcownicy, czy dranie atakujący Żydów w czasie wojny, to był margines, to byli antypolacy?

Źródło: Polsat News
fot: YouTube

Komentarze

  1. Ach! Te nazwiska obcobrzmiące, dwuczłonowe i tasiemcowe, jakoś dziwnie ich "właściciele" źle życzą Polsce i Polakom, nie lubią polskości, podobnie jak królik Europy Donald T.

    OdpowiedzUsuń
  2. Schoering-Wielgus to
    nowotwór na zdrowym organiźmie Suwerena-Narodu. Niezbędne usunięcie-ekstrakcja (używając dwuczłonowego nazewnictwa).
    Osobowość szoering-wielgus to taka mutacja ch..ja-pi..dy. Ni to ni tamto... TAKIE NIC narośl ...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz