W opozycji musi panować wielki strach przed Morawieckim! Szydercze opinie to potwierdzają!


Za nami pierwsza oficjalna wizyta zagraniczna premiera Mateusza Morawieckiego, który gościł na Węgrzech i spotkał się z premierem Wiktorem Orbanem. Oczywiście opozycja widzi same porażki i kpi z Morawieckiego.Np. poseł PO Andrzej Halicki stwierdził, że Morawiecki na tle Orbana wyglądał jak zwykły petent, a w takim serwisie jak wp.pl czytamy opinię, że ta wizyta zagraniczna to porażka, że unikano tematu węgierskiej deklaracji ws. weta w przypadku uruchomienia Art. 7.

Problem w tym, że Orban i jego ludzie z rządu kilka razy już oficjalnie deklarowali poparcie, a sam premier potwierdził to w rozmowie z Wiadomościami TVP. Pamiętać również należy, o pierwszej oficjalnej wizycie premiera Morawieckiego, który musi po prostu okrzepnąć, jeśli komuś wydaje się nieśmiały.

Natomiast my obserwując wizytę premiera w Budapeszcie, nie dopatrzyliśmy się żadnych problemów, czy uchybień. Wręcz przeciwnie, Morawiecki nie może wypadać jak petent, przy premiera, chcącym kupować i korzystać z gazu poprzez port LNG w Świnoujściu.

W naszej ocenie, tak mocna krytyka Morawieckiego ma związek z jego mocną pozycją i dobrą prezencją.

Fot: YouTube


Komentarze