Torpeda Kaczyńskiego! Beata Mazurek kolejny raz udowodniła, że stanowczy rzecznik to podstawa


Pierwszy kryzys dyplomatyczny w rządzie Mateusza Morawieckiego. Izrael domaga się zmian w ustawie mającej nakładać odpowiedzialność na osoby używające sformułowań „polskie obozy śmierci”.Rząd zawsze ma kłopot w takich sytuacjach, bowiem w podczas wybuchu kryzysu dyplomatycznego, bardzo łatwo popełnić błąd. Jak widać premier Morawiecki delikatnie i dyplomatycznie podchodzi do sprawy, tłumacząc stanowisko Polski za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podobnie działa szef MSZ Jacek Czaputowicz, mówiący o nieporozumieniu i konieczności wytłumaczenia izraelskiej stronie polskich racji.

Inaczej może działać rzecznik PiS, który nie jest członkiem rządu, a jedynie pracownikiem partyjnej mennicy, jak mawia Joachim Brudziński.

Beata Mazurek pisze konkretnie, dając spokój wyborcom PiS:

Nie będziemy zmieniać żadnych przepisów w ustawie o IPN. Mamy dosyć oskarżania Polski i Polaków o niemieckie zbrodnie — napisała na Twitterze Beata Mazurek.

Wyborcy uspokojeni, a rząd niech teraz tłumaczy wszystko na spokojnie. Prezes PiS Jarosław Kaczyński dobrze wiedział jaka siła konkretów drzemie w Beacie Mazurek. Po pierwszych słabszych dniach w roli rzecznika partii, które siłą rzeczy pojawiły się na początku kadencji, dziś to prawdziwa torpeda.

Fot: YouTube

Komentarze

  1. I bardzo dobrze. Swietna reakcja Jaroslawa Kaczynskiego ustami Beaty Mazurek. Naród powinien równiez sié dowiedziec z kim mamy do czynienia i jaki interes majá Zydzi w zafalszowywaniu historii. Teraz to my powiemy kim sá Zydzi. Charakteryzujá sié czarná niewdziécznosciá i brakiem honoru. Dla pieniédzy gotowi sá zrobic wszystko. Majá w réku instrumenty propagandowe, którymi wyludzajá kasé od reszty swiata. Przez cale wieki na terenie Polski i krajów osciennych posiadajác licencje na produkcjé i sprzedaz alkoholu rozpijali cale narody, doprowadzajác je do ruiny. Zajmowali sié lichwá, czyli pozyczaniem pieniédzy na zlodziejski procent. Inicjowali z góry skazane na porazké polskie powstania, by potem przejmowac za bezcen majátki skazanych na wywózké patriotów polskich. Kolaborowali z Niemcami, wysylajác swoich rodaków do niemieckich obozów. Kolaborowali z armiá czerwoná wskazujác inteligencjé polská enkawudzistom na kresach wschodnich, tym samym skazujác ich na smierc. W czasie 2 wojny swiatowej sporo Zydów walczylo w wehrmachcie a wielu bylo kofidentami gestapo. W niemieckich obozach koncentracyjnych wiékszosc kapo rekrutowalo sié sposród Zydów. Po wojnie stworzyli i zarzádzali aparatem terroru komunistycznego. Mordowali i przesladowali polskie podziemie niepodleglosciowe i zolnierzy wyklétych a teraz gdy Niemcy nie chcá juz wiécej placic im za holokaust, wybrali sobie winowajcé zastépczego, usilujác wyludzic od Polski nienalezne im odszkodowania za mienie bezspadkowe, czego nie przewiduje zadne prawodawstwo na swiecie. Niech ktos, kto ma na to argumenty, zarzuci mi klamstwo!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz