Tego nie zrobił żaden polityczny lider! Katarzyna Lubnauer sama ośmieszyła posłów własnej partii!


Jak wszyscy doskonale wiemy, opozycja w postaci partii PO i Nowoczesnej, ma gigantyczny problem, po tym, jak przez ich działanie, a raczej jego brak, sejm w pierwszym czytaniu odrzucił projekt liberalizujący przepisy aborcyjne.Na antenie Radia Zet przewodnicząca Nowoczesnej próbowała tłumaczyć swoich posłów:

Przypomnę że my jesteśmy ugrupowaniem, które jest nowe i bardzo wielu naszych posłów, nie mając wcześniej doświadczeń w polityce, nie zdają sobie bardzo często sprawy, że nie głosują za danym projektem, tylko za skierowaniem go do komisji, co miało bardziej charakter politycznego wsparcia dla środowiska kobiet, tych którzy zbierali podpisy – stwierdziła Katarzyna Lubnauer w rozmowie z Konradem Piaseckim w Gościu Radia Zet.

Tak, tak, przetrzyjcie oczy, ale to naprawdę się wydarzyło! Przewodnicząca Nowoczesnej, wprost powiedziała, że jej posłowie, nie mają pojęcia, jakie są procedury w Sejmie!

Źródło: Radio Zet
fot: Radio Zet

Komentarze

 1. Niech zaczną praktykę od zmywania podłóg w Sejmie,łącznie z przewodniczącą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej coś ambitniejszego na "wyższym poziomie":pisuary.;)

   Usuń
  2. Zamknij paszczękę PO- miocie , do spędu KOD wymarsz UBeku !!!

   Usuń
 2. Autorze tekstu, popracuj nad interpunkcją. Ludzie, co się z Wami dzieje...

  OdpowiedzUsuń
 3. dali do pisania jakiegoś pisowca z nadania który podstawówki nie skończył. Co do głosowania, jestem antypis ale tez bym był za odrzuceniem złagodzenia ustawy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kogo to, za kim ty jesteś ,ja jestem anty-po, ale nikomu tym gitary nie zawracam jak ty, a z tego co wiem to najwięcej nieuków jest w PO,tam rzadko który ma wyższe wykształcenie, same PO- mioty i niedoróbkiz PRL, PIS do nich to inteligencja na najwyższym poziomie.:-D:-D:-D:-D

   Usuń
  2. Co ty nie powiesz a takie wykształciuchy są w Opozycji ,że aż strach , tam można na palcach policzyć ludzi z wyższym wykształceniem, rozumnych, inteligentnych, PO prostu same Dyndały he..he..

   Usuń
 4. Oni nadaja się tylko do szorowania sra.....y analfabety wyksztalciuchy czerwone

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecież od wyborów w 2015 roku wiadome było , że Nowoczesna to partia ignorantów i nieukow, Petru, Wielgus, Pihowicz , Lubnauer,reprezentowali poziom mniej niż zero...żenada .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz