Naczelny „SE” roznosi Guya Verhofstadta! Poszło o słowa dotyczące ukarania Ryszarda Czarneckiego!


W mocnych i bardzo konkretnych słowach, wypowiedział się o belgijskim polityku Guyu Verhofstadtcie, redaktor naczelny dziennika „Super Express” Sławomir Jastrzębowski.Poszło o słowa europosła PiS Ryszarda Czarneckiego, który Różę Thun za jej wywiad dla niemieckich mediów, nazwał „szmalcowniczką”.


Uważacie, że naczelny „SE” ma rację? Jednym wolno obrażać do woli, ale jak się obrazi kogoś z jego drużyny, to krzyk i chęć zemsty?

Fot: YouTube
  

Komentarze

  1. Wygląda jakby miał wściekliznę.

    OdpowiedzUsuń
  2. I-sza wścieklizna Jewropy , ale nie ma się co dziwić , takich ludzi , jest więcej , Szczylc ( faszysta ) , Timko , nawiedzenie , lewactwem , jak Tajani, Modelgini, a najgorsze co mogło spotkac UE to , kolaboranctwo Żabojadów z Niemcami, tylko że na tym dobrze wychodza Niemcy a reszta zbiera ochłapy po nich. Nareszcie jest ktoś w UE ( oprócz Anglii) , kto nie da sobie w kasze dmuchac , a tym sa kraje Europy Środkowo- Wschodniej , na czele z Polską. UE musi się zmienić , tylko nie w te strone co obecnie , ale na prawo , tak jak sobie to życzył śp. Robert Schuman i Konrad Adenauer. W innym przypadku UE padnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz