Bardzo mocne słowa o Róży Thun! „W ogóle powinna wycofać się z polityki!”


Marszałek Senatu Stanisław Karczewski nie szczędzi ostrych słów krytyki pod adresem europosłanki PO Róży Thun.
Marszałek w rozmowie „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News, był pytany m.in. o sprawę senatora Stanisława Koguta, ale również o przypadek Ryszarda Czarneckiego i Róży Thun. Marszałek mocno ocenił działalność europosłanki PO:

Myślę, że pan wiceprzewodniczący nie zostanie odwołany. (…) Czy przekroczył jakąś granicę? A czy p. Thun przekroczyła granicę czy nie? Moim zdaniem znacznie przekroczyła granicę — stwierdził polityk PiS.

Zgadzam się być może za dużo powiedział, ale nie powinny być wyciągnięte żadne konsekwencje. (…) Obejrzał bardzo szczegółowo cały film i uważam,ze p. Róża Thun w ogóle powinna wycofać się z polityki! — zaznaczył Karczewski.

Mocne, a nawet bardzo mocne, nie w stylu Stanisława Karczewskiego. Widać, że sprawa europosła Czarneckiego, który nazwał europosłankę PO „szmalcowniczką” za jej wywiad dla niemieckiej telewizji, jest bardzo ważna dla polityków PiS.

Źródło: Polsat News
fot: YouTube


Komentarze

 1. R.Cz. DNO INTELEKTULANE, MORALNE, UNIWRSALNE.....Pani R. THURN ZNAKOMITA.DLA NIEJ GRATULACJE I ŻYCZENIA ZDROWIA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy to ty jesteś moralnym dnem skoro popierasz donosicieli i zdrajcow.

   Usuń
 2. Pan Czarnecki nazwał rzecz po imieniu. Brawo !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. P.R.Czarnecki prawidłowo ocenił R.Thun - Ta prostaczka zachowała się jak najgorszy zdrajca i określenie szmalcowniczka - idealnie do takiego zachowania pasuje !! To ona powinna przeprosić Polaków za szkalowanie naszej Ojczyzny !! Brawo Panie Czarnecki !!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz