Adam Andruszkiewicz alarmuje o działaniach totalnej opozycji! Podobno szykowane są skandaliczne projekty uchwał!


Poseł koła Wolni i Solidarni Adam Andruszkiewicz napisał w serwisie Twitter, że przedstawiciele totalnej opozycji, planują rozkręcić na skalę światową negatywną kampanię informacyjną na temat Polski.
Opozycja totalna zamierza rozkręcać na cały Świat akcję na temat "odradzającego się w Polsce faszyzmu". Szykowane są konferencje prasowe i projekty uchwał. Albo są tak głupi, że z nienawiści do PiS niszczą własną Ojczyznę albo wprost są narzędziami obcych państw na terenie RP – napisał Andruszkiewicz na Twitterze.

Ciekawe o jakie konferencje i projekty chodzi? Już z samych konferencji prasowych może być problem wizerunkowy dla Polski, bowiem media światowe, działają za zasadzie pobierania informacji od jednego źródła. Polskim źródłem często dla prasy w USA, Francji czy Niemczech jest Gazeta Wyborcza.

Fot: YouTube

Komentarze

 1. Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej
  Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

  Art. 128. § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że powyższe artykuły 127 i 128 - będą wreszcie stosowane wobec zdrajców naszej Ojczyzny !!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz