Absurdalna teoria lewicowej publicystki! Twierdzi, że sukces Kamila Stocha nie jest sukcesem Polski i Polaków!


Znana z mocno lewicowych poglądów Eliza Michalik, choć dawniej publikowała w prawicowej prasie, gdzie została oskarżona o plagiaty, tym razem wypowiedziała się na temat skoków narciarskich.Oto jak za pośrednictwem Twittera, skomentowała gratulacje składane Kamilowi Stochowi:

Dudo, Morawiecki, Macierewiczu: to jest wielkie zwycięstwo Kamila Stocha, a nie Polski i Polaków. Ten chłopak ciężko wypracował swój osobisty sukces. Polska i Polacy nie mają tu nic do rzeczy – napisała Michalik.

No nie! Czyli już kibicować nie wolno, nie wolno składać gratulacji i dziękować? A jak reprezentacje, czy olimpijczycy wizytują przed lub po ważnych turniejach u prezydenta RP, co dzieje się od lat, to też nie powinni, bo przecież to ich praca, a nie Polski i Polaków?

To absurd!

Fot: YouTube

Komentarze

 1. Tyrmand swego czasu napisał w jednej ze swych książek na temat lewicowo natawionych ludzi -"Jak dobrze byłoby zlokalizować tę delikatną membranę, która oddziela błogość od idiotyzmu"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic dodać, nic ująć. Super komentarz.

   Usuń
  2. Bezmózgowa publicystka ?? Czy taka osoba - potrafi samodzielnie myśleć i coś mądrego napisać ?? Kto pozwala takiemu tępemu - bezmózgiemu stworzeniu - publikować ?? Wstyd !!

   Usuń
 2. Sukces Stocha na pewno nie jest sukcesem Elizy,pewne jest że zwycięstwo Polski to porażka Michalik ,widać wyraźnie że ludzie mają jednak ograniczony wpływ na funkcjonowanie szarych komórek a w środowisku tej paniusi szczególnie jest to widoczne

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz