Wyborcy murem za Szydło! Odkąd pojawiło się widmo zmiany premiera, w sieci wrze!


Takiej akcji obrony premiera, nie obserwowaliśmy z pewnością w IIIRP. Przynajmniej my takiej sytuacji nie pamiętamy...


Odkąd pojawiła się informacja o możliwej wymianie premiera, w sieci wrze, od złości internautów. W poniedziałkowy wieczór pojawiła się informacja, że premier Szydło miałby zmienić wicepremier Mateusz Morawiecki.

To jest opcja nie tak zła, jak wymiana na prezesa PiS, ale i tak internauci stworzyli na Twitterze hasztag #muremzaSzydło i wklejają zdjęcia „swojej premier”.

Zobaczcie kilka przykładów:


Pytanie brzmi, czy taka akcja może przynieść afekt i ewentualna wymiana zostanie zablokowana?

Fot: YouTube


Komentarze

 1. ale żenada! żydówe w stanach wytresowali.

  OdpowiedzUsuń
 2. Refleksja!
  Dzisiejsze pogłoski o wymianie pani premier Beaty Szydło na wicepremiera Morawieckiego to jedna z tych wiadomości które przyprawiają nie tylko mnie ale i tysiące Polaków w zdumienie niedowierzanie a także konsternacje i zawód.
  Nie muszę tłumaczyć kim jest pani Beata Szydło w świetle pozytywnych przemian jakie dokonują się w ostatnich 2 latach.
  Tandem Beata Szydło wraz z Morawieckim jako odpowiedzialnym za sprawy gospodarcze przyniósł Polsce wzrost PKB wzrost dochodów państwa i najmniejszy deficyt w skali ostatnich 5 lat. PIS może pochwalić się największym poparciem z pośród dotychczasowych partii politycznych w Polsce. Bezrobocie mamy najniższe od bardzo wielu lat wzrasta poziom wynagrodzeń znika szara strefa i patologia złodziejstwa. Tym bardziej skok na stołek premier Beaty Szydło jest całkowicie pozbawiony sensu mało tego w kontekście sukcesów rządu któremu dotąd przewodniczyła pani premier jest działaniem którego opinia społeczna nie zrozumie czując się oszukana wobec faktu iż pani premier zawarła swego rodzaju umowę społeczną na 4 lata. Na dobrą zmianę.
  Dziwić może też ten pośpiech i ten idiotyczny moim zdaniem pomysł w kontekście niedawno złożonego wotum nieufności właśnie wobec rządu pani premier Beaty Szydło. przez PO wraz z zdrajcą Polski G Schetyną na czele.
  Oznacza to iż tak idiotyczny skok na stołek premier w sytuacji ciągłych wściekłych ataków totalnej opozycji jest nie tylko osłabieniem rządu ale wręcz działaniem samobójczym.
  Doprowadzi to do zwątpienia bardzo dużej części społeczeństwa która dotąd widząc rozwój Polski w dobrym kierunku popierała PIS co odzwierciedlały sondaże.
  Zbliża się okres wyborczy wybory samorządowe a później znów parlamentarne. W tej konkretnej sytuacji jest to działanie na korzyść totalnej opozycji. Wymiana premier w obliczu wotum nieufności złożonego przez Schetynę jest policzkiem wymierzonym pani Beacie Szydło która okazała się być najlepszym premierem w najnowszej historii Polski.
  To smutny dzień dla naszej ojczyzny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jedynie z tą małą poprawką, że Morawiecki zniszczył małą i średnią przedsiębiorczość, wprowadza permanentną inwigilację, wprowadził SS działające całodobowo i wiele innych nieudogodnień dla małych polaków.
   Faktycznie że jest poprawa jest więcej pieniędzy np z VATu więc co robi Morawiecki? Obniża Podatki? Zmniejsza ZUS? Pomaga Mikro Przedsiębiorstwom? NIE!!! Chce wpłacić komunistycznym chińczykom do banku na rozwój ich działalności.
   Niech pociągną jeszcze ze 2-6 lat i czekam aż Partia #Ruch11Listopada przejmie władze w Polce.
   I nie zapominajmy o p. Macierewiczu którego bardzo wspieramy #MuremZaMacierewiczem na http://tomka.tv/r11l

   Usuń
 3. to bylo do przewidzenia zbyt polska zbyt twarda zbyt nieustepliwa ano ponoc mamy taka wladze na jaka zaslugujemy pan Morawiecki ekonomista dobry ale na stanowisku premiera moze sie nie sprawdzic bo nie wszystko da sie przeliczac na zysk strata czasami strata oznacza w pozniejsyzm terminie znacznie wiekszy zysk niz zysk dorazny ano zobaczymy co z tego wyniknie A pani Beatka bardzo dzielnie bronila naszej godnosci w ue i chwala jej za to

  OdpowiedzUsuń
 4. Za bardzo stała się popularna. Nikt normalny nie wymienia premiera, gdy poparcie przekracza 40%.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz