Tusk skomentował decyzję Komisji Europejskiej! Padły kolejne skandaliczne słowa tego unijnego urzędnika!


Komisja Europejska – najpewniej motywowana politycznie – rozpoczyna procedurę uruchomienia art. 7 wobec Polski, co może skutkować nałożeniem sankcji na nasz kraj, oraz Polska może stracić głos na Radzie Europejskiej. Unia Europejska kolejny raz pokazała, jak bardzo jest upolityczniona.A oto jest wysoki przedstawiciel Donald Tusk, który w taki oto sposób decyzję komentuje:

Polska ustawiła się bokiem do całej UE czy szerzej do całego Zachodu w rozumieniu politycznym (…) Obawiam się że to świadome ustawienie Polski conajmniej w poprzek, a obawiam się że być może obok UE. Dlatego ten dzień jest tak smutny – powiedział przebywający w Krakowie Donald Tusk.

Smutny jest fakt, że człowiek który był polskim premierem mówi i działa w taki sposób. Nie mamy żadnych wątpliwości, że Donald Tusk nigdy nie wstawił się za Polską, nie próbował tego hamować.

Smutne, bardzo smutne...

Źródło: 300polityka.pl
fot: YouTube

Komentarze

 1. z mojej strony kompletna negacja nygusa!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. epany ryży zdrajca i kuj do lania. śmieć i zdrajca. brzydziłbym się wytrzeć mojego małego o to uwno...

  OdpowiedzUsuń
 3. PO winien dostać jajkiem w Pysk.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czego oczekiwać od lokaja Angeli? Polska słusznie go nie rekomendowała. Nie ma demokratycznej legitymizacji z naszego kraju. Polski nie reprezentował nawet wtedy, gdy był premierem. Wszystko zawdzięcza Angeli i Angeli poświęca. Należy mu się tytuł "lokaja najwierniejszego".

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz