Totalnie absurdalne słowa szefa klubu PO! Normalnie ręce opadają z taką opozycją!


W okresie świąt mieliśmy do czynienia z kilkoma akcjami CBA. Oglądaliśmy akcja wobec senatora PiS, czy polityków PO. Ale pytany o zdanie szef klubu PO Sławomir Neumann popisał się wypowiedzią delikatnie mówiąc idiotyczną.– Myślę, że dopóki nie będzie przywróconej sprawiedliwości w służbach, to nie ma nadziei na zmianę. Chyba że CBA zamknie Jarosława Kaczyńskiego. Tego oczekuje duża część Polaków – powiedział Neumann w rozmowie z „Super Expressem”.

No ręce opadają! A za cóż takiego CBA ma zamknąć Kaczyńskiego? Przecież od lat panuje opinia, że opozycja, ma problem właśnie z tym, że Kaczyński niczego się nie dorobił, żyje skromnie, dlatego nie można wypomnieć mu majątku.

Za co więc?

Fot: YouTube

Komentarze

 1. A za cóż takiego CBA ma zamknąć Kaczyńskiego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Widocznie , któryś z ulubionych koncernów farmaceutycznych w ramach gratyfikacji ,podesłał mu przeterminowane zioło !

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm..Delikatna wypowiedź idiotyczna??? Kolejna rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm..Służby i sprawiedliwość??Służby mają być niezawodne i rzetelne.Sprawiedliwość jest wyłącznie domeną Pani Temidy!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Służby mają być wyłącznie rzetelne i niezawodne.Sprawiedliwość jest wyłącznie domeną Pani Temidy.Czy ten platformers o niesłowiańskim nazwisku jeszcze nawet tego nie wie??

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz