Premier Szydło pokazała gigantyczną klasę! Jej lojalność i pokora to wzór do naśladowania!


Wierzę w mądrość prezesa Jarosława Kaczyńskiego, doświadczenie polityczne, mądrość polityczną i myślę że najważniejsze jest to, co napisałam w tym tweecie. Najważniejsza jest Polska i musimy tak zbudować zespół, drużynę żeby ona była w stanie wygrać drugą połowę meczu – mówiła premier Beata Szydło na antenie TV Trwam.Panie i Panowie, tu można tylko klaskać! Pokora i lojalność, którą właśnie pokazała w wywiadzie premier Beata Szydło, są wzorem do naśladowania.

Gdy zestawimy premier Szydło np. z byłym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem, który na przestrzeni lat stał się specjalistą od ujadania i atakowania Jarosława Kaczyńskiego, to zobaczymy obraz człowieka wielkiego i małego, nie znającego swojego miejsca.

Beata Szydło była twarzą kampanii PiS, jest twarzą rządu, broni Polski, ale rozumie, że to prezes PiS, jest ojcem założycielem ugrupowania, szanuje jego rolę.

Niezależnie, co się stanie, czy będzie wymiana premiera, to Beata Szydło pokazała, że jest wielkim politykiem.

Źródło TV Trwam
fot: YouTube

Komentarze

 1. Pani premier nalezy sié wypoczynek za ciézká pracé którá doskonale wykonala. Stanowisko premiera rzádu jest, jesli sié do niego podchodzi powaznie, bardzo wyczerpujáce. Mogla by zostac marszalkiem sejmu np., lub ambasadorem w jakims cieplym, ale waznym kraju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak trzeba podziękować tej Pani bo chwaląc Marsz ONR, który Powstańcy Warszawscy potępili i nazwali hańbiącym ona uznała za marsz patriotyczny. Wstyd. Dziękuję i nie do zobaczenia.

   Usuń
 2. Marionetkę zastąpi marionetka a ciemny lud będzie zawsze szczerzył zęby z zachwytu:) Hahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leki masz za mocne.

   Usuń
  2. Powiedział co wiedział pomiot komuszy

   Usuń
  3. POtega gluPOty jest wielka. Tego nie da sie leczyc.

   Usuń
 3. Szanuję Pana Kaczyńskiego za jego kierowanie PiSem i brawurowe wygranie wyborów prezydenckich z Andrzejem Dudą i parlamentarnych z Beatą Szydło, co dało w efekcie długo oczekiwaną realną władzę zjednoczonej prawicy i realizację programu dla Polski. Ten wizerunkowy wybór kandydatów na prezydenta i premiera był strzałem w dziesiątkę Pana Jarosława Kaczyńskiego, co pokazuje wciąż rosnące poparcie dla PiSu w sondażach wyborczych. Oby Premier Mateusz Morawiecki był podobnym skutecznym trafieniem Pana Kaczyńskiego.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz