Poważny alarm premiera Orbana! "Siatka i maszyneria Sorosa włączyły się w węgierską kampanię wyborczą"


Nie tylko Polska ma problemy z wielkimi wpływami miliardera Georga Sorosa. Węgry również borykają się z trudnościami. Alarm podniósł premier Victor Orban.Mówił o tym w porannym programie w Radiu Kossuth:

– Siatka i maszyneria Sorosa włączyły się w węgierską kampanię wyborczą. Nikt się z tego nie cieszy, ale dobrze jest stanąć oko w oko z nieprzyjemną rzeczywistością zamiast chować głowę w piasek i potem się dziwić – twierdzi Orban.

Co ma na myśli?

Mowa o wielkiej maszynerii zbudowanej w takich państwach jak Polska czy Węgry. Chodzi o media, organizacje społeczne, fundacje, które wpływają na debatę publiczną w europejskich państwach, ale również USA.

Źródło: wPolityce.pl
fot: YouTube

Komentarze

  1. Smutne to i przerażające,ale -niestety- wielu ludzi zupełnie nie dostrzega tego zagrożenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dlatego trzeba ich pogonić jak to ruscy zrobili. Czyli 24 godziny na opuszczenie kraju, w przeciwnym razie dożywocie za mieszanie się w wewnętrzne sprawy kraju. To na początek, a z tymi co już się wmieszali no cóż barteczko krameczko nawołuje do obywatelskiej sprawiedliwości, a za rzeczy, które mówił grozi obywatelska bardzo bolesna kara(dozywocie byłoby nagrodą).

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz