Niemożliwe stało się możliwe! Zajadły krytyk PiS z Gazety Wyborczej pochwalił rząd!


Przecieracie oczy ze zdumienia, po przeczytaniu tego tytułu? To bardzo dobrze, ale mamy dla Was taką wiadomość, że to nie żarty, blef, czy ściema. To fakt, bo artykuł napisał Wojciech Czuchnowski, zajadły krytyk PiS z GW.
Czuchnowski napisał o ograniczeniu sprzedaży alkoholu.

Sklepy z wódą pokrywają całą Polskę. Może nie być apteki czy porządnego spożywczaka, ale alkohol można kupić wszędzie i o każdej porze. Idzie za tym zwyczaj picia w każdych okolicznościach i przez każdą grupę społeczną – pisze Czuchnowski.

I dodaje:Rzadko zdarza mi się napisać coś pozytywnego o rządach partii Jarosława Kaczyńskiego, uznałem więc, że „pochwała PiS” powinna się znaleźć w tytule tego felietonu. A chwalę PiS za przegłosowane w ubiegłym tygodniu prawa ograniczającego sprzedaż alkoholu w godzinach nocnych oraz dającego samorządom możliwość zmniejszenia liczby sklepów z alkoholem – czytamy na łamach Gazety Wyborczej.

Stał się jakiś cud? A może to taka strategia? Przecież ograniczenie sprzedaży alkoholu nie podoba się Polakom? Może Czuchnowski specjalnie chwali PiS, żeby partia poszła dalej, bo doskonale wie, że wyborcy to źle ocenią?

Źródło: GW
fot: YouTube

Komentarze

  1. Wojtuś wie,co mówi na temat alkoholu. Zna to z autopsji.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz