Misiło dał popis w TVP! Prowadzący upomniał go tak, że szybko przeprosił!


Jeszcze niedawno w sieci istniał słynny „Team Misiło”, który posłowi Nowoczesnej Piotrowi Misiło kibicował w walce o fotel przewodniczącego ugrupowania. Poseł wycofał się z walki, a szkoda, bowiem w czasie gdy ona trwała, prezentował się lepiej w mediach.Teraz wrócił stary dobre poseł, dający dziennikarzom, oraz internautom zabawę i możliwości do komentowania jego występków w mediach.

Misiło w niedzielę gościł w programie „Woronicza17” emitowanym w TVP Info, gdzie nie pierwszy raz obraził telewizję publiczną. Gdy w programie pojawił się temat ordynacji wyborczej, w takich oto słowach odpowiedział na komentarz posła PiS Jacka Sasina:

Straszne dyrdymały pan opowiada panie pośle, straszne. Rozumiem, że jesteśmy w publicznej i może pan takie rzeczy opowiadać… – rzucił Misiło.


Szybko jego zapędy storpedował prowadzący Michał Rachoń:

Panie pośle, jest pan regularnie gościem telewizji publicznej. Po raz czwarty obraża pan medium, które pana zaprasza i daje panu głos, więc ja protestuje. Bardzo proszę, żeby nie obrażał pan widzów, którzy są ciekawi tego, co ma pan do powiedzenia, więc proszę nie obrażać medium, proszę nie obrażać widzów – zaapelował gospodarz „Woronicza 17”.

Poseł musiał przeprosić.

Elegancko i konkretnie zbanowane zapędy posła Nowoczesnej!

Źródło: TVP Info
fot: YT

Komentarze

 1. czy ten czubek widzial sie w lusterku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie ma lusterka ?? I nie wie do czego to służy !!

   Usuń
 2. Może jest II PAJACEM NOWOCZESNEJ ,ale przynajmniej umie przeprosić. Jednak patrząc na pana posła, widzę go stojącego na krześle i rzuczającego kulki z papieru na komisji :-) :-) :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz