Coraz ostrzej w Nowoczesnej! Nawet Kamila Gasiuk-Pihowicz atakuje Ryszarda Petru!


Praktycznie od czasu wymiany lidera w partii Nowoczesna, jej założyciel Ryszard Petru, nie potrafi poradzić sobie z rolą człowieka drugiego planu. W partii ludzie to widzą, dlatego pojawiają się ostre wypowiedzi pod jego adresem.Na kwestionowanie przywództwa Katarzyny Lubnauer nie pozwala sobie m.in. Kamila Gasiuk-Pihowicz, która kilka ostrych słów pod adresem Ryszarda Petru wypowiedziała na antenie \radia TOK FM:

Pan Petru chodził długo w butach przewodniczącego. I nie zdjął jeszcze butów przewodniczącego. A sytuacja jest taka, że decyzje podejmuje przewodnicząca Katarzyna Lubnauer, a nie były przewodniczący pan Ryszard Petru - mówiła Kamila Gasiuk-Pihowicz w "Poranku Radia TOK FM".

I dodawała mówiąc wciąż „pan Petru”:

- Traktuję głos pana Ryszarda Petru jako ciekawą propozycje. My zawsze się wsłuchujemy w głosy naszych członków. Więc głos pana Ryszarda Petru zostanie potraktowany z równą uwag, jak głos każdego innego członka. Ale decyzja zostanie podjęta przez przewodnicząca i zarząd.

Jak widać słowa posłanki Nowoczesnej są dość czytelne i ironiczne. Widać, że ma dość zachowania byłego lidera Nowoczesnej i lepiej, gdy schował się gdzieś do partyjnych tyłów. Jeśli dalej partia będzie tak działać, to nie wróżymy jej sukcesów...

Źródło: TOK FM
fot: YouTube

Komentarze