Bronisław Komorowski w oparach absurdu! Były prezydent skomentował wysokie poparcie dla PiS


Nawet nie chcemy zastanawiać się, jaka byłaby dzisiejsza Polska, gdyby dalej prezydentem był Bronisław Komorowski. Zwłaszcza gdy słyszymy takie jego wypowiedzi...


Oto na antenie TVN24 Komorowski skomentował wysokie poparcie dla PiS:

Jest spora liczba ludzi, i chyba będzie rosła, którzy tak chętnie nie ujawniają już dzisiaj swoich poglądów politycznych, jeśli one są za opozycją – stwierdził.

Zdaniem Komorowskiego wynika to z faktu, iż „strachu w Polsce jest coraz więcej".

Naprawdę? Pewnie z tego strachu ludzie mogą swobodnie protestować i psioczyć na władzę, gdzie tylko chcą. Ktoś powie, że przecież policja zatrzymuje, spisuje itd. Tak – ale tylko osoby łamiące prawo.

Źródło: TVN24
fot: YouTube

Komentarze

  1. A kiedy ten gość pójdzie siedzieć? Są konkretne oskarżenia dla niego od Pana Sumlińskiego. Rozumiem, że wezmą się za takich jak już wypierdolą mafię z sądów.

    OdpowiedzUsuń
  2. wypowiadajac sie i publicznie zachowujac, okazal sie idiota! fachowcem ,natomiast i wyrachowanym draniem, w okradaniu wojska i akademii sztabu generalnego. bydle to,nie zawachalo sie "sprywatyzowac" polskie lasy i kumac sie za srebrniki z obcymi wywiadami. niczym hitler,posiadal swoj bunkier w lesniczowce w janowie lubelskim.to bardzo smierdzaca sprawa,ktorej do dzis,ze strachu ,nikt nie smial wyjasnic! owszem,znalazl sie jeden,sumlinski...przezyl cudem. takoz nikt nie wyjasnil jaka byla geneza powstania osrodka polowan dla cudzoziemcow w lesniczowce janowa podlaskiego/?/ czy pod pokrywka polowan,nie wyciekaly na zachod scisle tajne informacje/?/ nikt z zachodu nie przyjezdza na polowania do polski,bo nie ma tu zwierzyny!!! "polowal" jedynie bronek,ktoremu "zarzadca",dobry kolezka i kum,zbudowal ambone i necil zwierzyne.bronek publicznie stwierdzil,ze w ten sposob zdobywal proteiny dla ciagle glodnej rodziny /zwlaszcza zony/.czesc informacji opublikowal w internecie,jakis dziennikarz z gazety wyborczej /sic!/ informacja,jest nie do skasowania /patrz lesniczowka w janowie lubelskim-komorowski/,skasowany ,zapewnie, zostal autor tych sensacyjnych informacji /?!/. dno. skad sie bierze tylu s...synow w polsce i kto tych komorowskich wreszcie rozliczy.

    OdpowiedzUsuń
  3. ps.dlaczego pan prezyden duda nie kwapi sie opublikowac wszystkich brudow na temat wsi?!!! czy zabrakloby miejsc w kryminalach? czy brudne rece posiadaja,rowniez pisowcy? w razie potrzeby ujawnie swoje dane i szereg innych,ciekawych informacji.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz