Bardzo mocne słowa europosła! Gdyby nie Tusk i żebranie totalnej opozycji, nie byłoby ataku na Polskę


Były europoseł PO Jacek Saryusz-Wolski w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” powiedział kilka ciekawych zdań o działaniach totalnej opozycji oraz szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. W ocenie polityka, to właśnie oni stoją za atakami KE na Polskę.- Gdyby nasza totalna opozycja nie donosiła, gdyby nie domagała się, suflowała, żebrała, błagała, prosiła, nadzorowała, dyrygowała, gdyby nie Donald Tusk, to w ogóle byśmy dzisiaj o tym nie rozmawiali, bo żadnej akcji przeciw Polsce by nie było- stwierdził europoseł.

Europoseł dodał, że właśnie dlatego można nazywać polityków PO czy Nowoczesnej „targowicą”:

- Dlatego można ją (opozycję) nazwać targowicą. Znam instytucje unijne od środka, o wielu źródłach nie mogę mówić, jednak nie ma wątpliwości, że to co zostało zrobione zadziało się na zamówienie totalnej opozycji - stwierdził w wywiadzie Jacek Saryusz-Wolski.

Czy można wierzyć europosłowi? Z pewnością – jak sam wskazuje – ma wielkie doświadczenie w pracy z brukselskimi elitami, więc potrafi powiedzieć jak one działają. Popieramy jego słowa, bowiem prawda jest taka, że gdyby PO i Nowoczesna nie wyciągały sprawę na zewnątrz, to Bruksela nie widziałaby politycznego interesu, aby atakować Polskę.

Źródło: Sieci
fot: YouTube


Komentarze

  1. To tacy ludzie jak Lewandowski, Boni, Róża Thun i inni.. Ci pseudopolacy, którzy boją się rozliczeń i tego, że ktoś w końcu dobierze się im do tyłka. Unia może nas nie lubić, ale widać, że te ich argumenty sa naciągane i chyba sami w to nie wierzą. Ale skoro targowica nalega na sankcje to trzeba dać sankcje.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz