Ale ubaw! Tusk sam wytrącił opozycji argument, że Morawiecki był jego doradcą!


Ale mamy ubaw! Odkąd zaczęły w mediach pojawiać się informacje, dotyczące zmian w rządzie, a dokładniej zmiany premiera z Beaty Szydło na Mateusz Morawieckiego, to przedstawiciele totalnej opozycji, podnieśli narrację dotyczącą przeszłości byłego już wicepremiera, a dziś premiera.Chodzi o czas gdy rządził Donald Tusk. W ocenie przedstawicieli PO czy Nowoczesnej, Mateusz Morawiecki był jego doradcą. Często ten argument padał z mównicy sejmowej. Jak było?

Bombę, którą stosowano wobec Morawieckiego i PiS, rozbroił sam Donald Tusk! W rozmowie dla TVN24 przyznał, że Morawiecki nie był żadnym jego doradcą, to zbyt wiele powiedziane. Był jedynie członkiem Rady Gospodarczej przy premierze, która prowadzona była przez Jana Krzysztofa Bieleckiego.

I tyle w temacie. Generalnie, to kuriozalna narracja opozycji. Używali tego argumenty, jakby to była jakaś tajemnica, jakby nikt w PiS miał o tym nie wiedzieć. Poza tym to dla elektoratu PO czy Nowoczesnej tylko plus, że ktoś taki oceniał projekty gospodarcze rządu Tuska...

Źródło: TVN24
fot: YouTube
  

Komentarze

  1. Tym razem prawdę powiedział:nie miał żadnych doradców, tylko wypełniał polecenia Angeli

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz