Absurd i paranoja! CBA i prokuratura stawiają konkretne zarzuty, a Schetyna mówi, że to działanie polityczne!


Zaczynamy naprawdę żyć w coraz to większej paranoi! CBA sprawdza i stawia zarzuty posłowi PO Stanisławowi Gawłowskiemu, a prokuratura stawia zarzuty senatorowi PO Maciejowi Grubskiemu. A co na to lider PO Grzegorz Schetyna? Nie wierzy w uczciwość...służb!
Podczas piątkowej konferencji prasowej Schetyna mówił:

Po raz kolejny widzimy że tu nie ma przypadku, bo ta sprawa wcześniejsza, z którą mieliśmy do czynieni jeszcze wczoraj rano, następna pewnie jutro. To efekt decyzji prezydenta Dudy odbierający niezależność władzy sądowniczej. To rozprawa z opozycją polityczną. Jeżeli ogranicza się demokrację, trójpodział władzy, niszczy się go, ogranicza się niezawisłość sądów, to czemuś to musi służyć – powiedział Schetyna.

I dodał:

To służy dzisiaj rozprawie z polityczną opozycją, konkretnie z Platformą. To także będzie miało służyć wpływaniu na proces wyborczy i na legalność wyborów. To kwestia naszej wspólnej odpowiedzialności i mobilizacji. My tego tak nie zostawimy.

Nie zostawicie? A co zrobi Platforma Obywatelska? To naprawdę zastanawiające i zadziwiające, jaka jest różnica w podejściu do sprawy przez PiS i PO. PiS senatora Koguta oskarżonego przez CBA, natychmiast wydaliło, natomiast PO swoich ludzi broni i zwala wszystko na działanie polityczne.

Czyli nikogo nie można zatrzymać z opozycji, nawet winnego, co działanie polityczne?

Źródło: 300polityka.pl
fot: YouTube

Komentarze

 1. obalacze nie kłamcie! Senator Kogut został zawieszony w prawach członka, a nie wydalony. Zasadnicza różnica, nie widzicie tego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej Ty tego nie pojmujesz. Zawieszony również nie jest członkiem partii. Przynajmniej do czasu wyjaśnienia sprawy. Platformy nie stać nawet na taki ruch w swoich złodziejskich szeregach.

   Usuń
  2. Zawieszony znaczy bez legitymacji partyjnej.A PO cos w tej sprawie zrobiło poza obroną przestępcy ? Tak przestępcy skoro to ich słuzby pod patronatem Tuska rozpoczęły śledztwo w 2013 r.

   Usuń
 2. PO to oszuści i polityczni i pospolici a widac to wszedzie. Reforma sadownictwa jest konieczna aby dobrac sie do dupy tej antypolskiej szajce. PO musi zostac wykonczone i politycznie i fizycznie !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na jak krótką pamięć narodu liczy Schetyna, ze stawia sie w pozycji obroncy demokracji? Jaka byla brutalność policji na Marszu Niepodległości pod ich rzadami a jaki pod PiS? To tak pierwszy z brzegu zrozumialy dla kazdego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dajmy mowic dowodom,swiadkom,te pograza oPOzycje.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz