Za to należy się wielki szacunek! Węgierskie europosłanki jak lwice broniły Polski przed atakami Timmermansa!


W Strasburgu Parlament Europejski przyjął skandaliczną rezolucję wymierzoną w nasz kraj. Projekt rezolucji w sprawie sytuacji w Polsce poparło 438 europosłów, a przeciwko było 152. PE odrzucił projekt rezolucji autorstwa Prawa i Sprawiedliwości. Co ciekawe za ukaraniem Polski głosowali europosłowie reprezentujący partie komunistyczne...


W dokumencie autorzy informują, że sytuacja w naszym kraju stwarza ryzyko naruszenia unijnych zasad. Kładą nacisk na kwestie dotyczące reformy sądownictwa, ale także wzywają do dostosowania się do wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE i wstrzymania wycinki w Puszczy Białowieskiej.

Oprócz polskich europosłów (PiS, Wolność) broniły nas jak lwice węgierskie europosłanki! Zobaczcie:


Nic, tylko podziękować!

Źródło: twitter
fot: twitter


Komentarze

 1. Pisze się LWICE NIE LEWICE no chyba , że co innego mieliście na myśli. Polecam program do korygowania błędów pisowni.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie widze zadnego błedu ( broniły nas jak lwice) tak jest napisane i to poprawnie

  OdpowiedzUsuń
 3. W imieniu swoim jak i moich rodaków mających w sercu dobro Ojczyzny ,dziękuje Paniom za słowa prawdy o Polsce jak i nikczemnym zachowaniu PE w stosunku do naszego rządu PiS ktory jest wybranym w demokratycznych wyborach przez ludzi chcących zmiany w Polsce po rządach opozycji aby zakończyć dalsze niszczenie i wyprzedawanie majątku polskiego w obce ręce jak i brak wolności słowa i demokracji . Zmuszanie ludzi do szukania chleba na obcej ziemi z powodu ogromnego bezrobocia doprowadzającego do nędzy i tragedii ludzkiej .

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniale! wielkie podziękowania i szacunek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo wielkie dzięki Węgierskim Europosłankom !!! Oby polscy europosłowie umieli im w naszym imieniu podziękować z całego serca !! Oczywiście nie mam na myśli tych zdrajców PO-paprańców - to są szczury podgryzające Polskę, a nie przedstawiciele Polski i Polskiego Narodu !! Węgrzy to są prawdziwi przyjaciele Polaków !!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz