Obłęd! Szef Parlamentu Europejskiego chce podwoić do 280 mld budżet unijny, aby sfinansować utrzymanie imigrantów!


Jakiś czas temu niemiecki minister finansów zaproponował, aby na terenie całej Unii Europejskiej, został wprowadzony specjalny podatek, aby Europejczycy solidarnie zrzucali się na utrzymanie uchodźców oraz imigrantów na terenie Europy. Dziś to samo proponuje szef Parlamentu Europejskiego Antonii Tajani.Przewodniczący wymyślił, że Europejczycy powinni płacić taką opłatę, a sprawą ma zająć się Parlament Europejski. O sprawie pisze niemiecki dziennik „Die Welt”.

Tajani ma uważać, że budżet UE jest za mało, aby sfinansować utrzymanie wszystkich imigrantów, dlatego trzeba podwoić budżet UE ze 140 do 280 mld euro!!!

Tajani chce zwyczajnego podatku, który każdy Europejczyk będzie płacić, wspomina również o podatku od transakcji finansowych, który byłby przeznaczony na ten cel.

Oczywiście to absurd, przecież Komisja Europejska, ani Parlament Europejski nie mogą nakładać na Europejczyków żadnych podatków, to należy do państw narodowych. Możemy jednak przypuszczać, że pojawi się pewna presja niemiecko-francuska, aby taki podatek wprowadzać...

Fot: YouTube

Komentarze

  1. A więc KE chce wprowadzić podatek "dżizja" zgodnie z Koranem.

    OdpowiedzUsuń
  2. NIE !! Polska nie zapraszała i nie będziemy płacić . Polska pomaga potrzebującym od lat w ich miejscach zamieszkania bo tam jest pomoc potrzebna .

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz