Nowy „demokratyczny” pomysł w Brukseli! Teraz będą tłumaczyć na kogo warto głosować na kogo nie!


Demokracja według brukselskich elit, to naprawdę coś zupełnie innego, od demokracji z definicji o której uczą w szkołach i jaką znamy z codziennego życia.Oto serwis „Politico” pisze o przygotowywanej przez Parlament Europejski kampanii która ma skłonić Europejczyków do głosowania na partie proeuropejskie zamiast eurosceptycznych. No przecież wybory do PE już za niecałe dwa lata, dlatego trzeba się przygotować prawda, po co dawać ludziom wolny wybór, lepiej propagować jedną opcję. Demokracja...

Czort z tym, że „eurokraci” łamią w ten sposób zasadę neutralności Parlamentu Europejskiego! Przecież walczą o swoje, walczą o władzę i wpływy!

Wielkie zaniepokojenie muszą w nich wzbudzać wyniki wyborów w Czechach, Austrii czy Polsce, dlatego już teraz obawiają się jaki będzie kształt parlamentu po wyborach. A jak wyborcy demokratycznie zdecydują, że PE będzie bardziej na prawo? Skandal!

To jest chore i to jest prawdziwy reżim! Więcej na ten temat przeczytacie tutaj

fot: YouTube

Komentarze

  1. Przecież ci tak zwani eurokraci to (eks)komuniści są. Oni tylko walczą o jak najdłuższe utrzymanie się w Europarlamencie. Boli oderwanie ryja od koryta, oj boli. Tak jak trzoda, wszystko zrobią aby jak najdłużej przy korycie zostać.

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda,boli....

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz