Kukiz15 i Zjednoczona Prawica razem w Warszawie? To koszmar dla zjednoczonej opozycji!


Zaczyna się prawdziwa walka o warszawski fotel prezydenta, która będzie obserwowana jak nigdy dotąd przez całą Polskę. W tej walce mają wystartować kandydat Zjednoczonej Prawicy kontra kandydat zjednoczonej opozycji, która jak na razie nie potrafi dogadać się co do kandydata.Ale skoro takie połączenie sił PO, PSL, KOD i Nowoczesnej jest możliwe, to ciekawą rzecz zaproponował poseł Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz, który w programie „Woronicza 17” mówił:

Platforma, Nowoczesna i Polskie Stronnictwo Ludowe być może jednak się dogadają. Jeżeli tak będzie, to jest wtedy duże zagrożenie, że, niestety, pan Trzaskowski może wygrać, bo będzie miał duże wsparcie wszystkich ugrupowań. I być może wtedy będzie trzeba rozważyć, aby Kukiz’15 łącznie ze Zjednoczoną Prawicą również podjął współpracę, aby wystawić taką osobę, która wtedy wygra – mówi poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz.

Gdyby tak było, to brak kandydata Kukiz'15, który według ostatnich badań może liczyć na 12-15 proc. głosów, może oznaczać pewną wygraną połączonych sił ekipy rządzącej z Kukiz'15. To koszmar dla opozycji, pytanie tylko czy możliwy?

Źródło: TVP Info
fot: YouTube

Komentarze

 1. "...Trzaskowski może wygrać..." ??? , aż tylu głupich wyborców w Warszawie to nie mieszka .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że tylu głupich wyborców w Warszawie nie będzie. Ale wcześniej niejednokrotnie głosowali na HGW - zupełnie jakby mieli ciemne opaski na oczach i schizofrenię. Od początku robiła Warszawiaków "w konia".

   Usuń
 2. jak nie? a kyto wybral pania H.G.W.?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz