Jak to wytłumaczyć? W Polsce jest masa pracy dla informatyków, a ludzie robią ściepę na Kijowskiego!


Obserwujemy naprawdę idiotyczną sytuację, w której były lider KOD, po jednym z wywiadów w których odegrał rolę biednego człowieka, który nie ma pieniędzy na jedzenie, znajomi zapraszają go na obiady, dlatego zastanawia się nad emigracją z Polski, może otrzymać spory zastrzyk gotówki.
Założona została zrzutka na stypendium dla Mateusza Kijowskiego, aby mógł zostać w Polsce!


W Polsce, gdzie jako informatyk z doświadczeniem w pracy wielkich korporacjach, były lider KOD znalazłbym pracę bez problemów. To naprawdę skandaliczna sytuacja, że ludzie wpłacają pieniądze na tak idiotyczny cel.

Oczywiście, każdy może robić z pieniędzmi, na co tylko ma ochotę. Ale smutny jest widok, gdy zbiórka na Kijowskiego idzie bardzo szybko, a gdy trzeba pomóc biednym i potrzebującym, to mamy problem...

fot: YouTube

Komentarze

  1. 23:31 ... 18 Tyś ... Nie miałem pojęcia, że tylu naiwnych kretynów z własnej nieprzymuszonej woli zasponsoruje bumelanta. Mam nadzieję, że tym razem zbiórka okaże się oszustwem i ktoś zawinie ten chajs, robią z tych idiotów jeszcze większych idiotów, a kase wpłaci na schronisko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Emigracja to szansa .......

    OdpowiedzUsuń
  3. ta fleja nie jest żadnym informatykiem, pamiętacie jak fajfus stwierdził, że jakiś tam portal reklamuje środki na powiększenie pindola? nawet jełop nie wie co to znaczy reklama celowana, czyli taka , która się pojawia gdy wczesn iej szukamy określonego towaru. On nie wie co to są ciasteczka. To zwykły nirób, cymbał, żul, brak słów żeby okreslić tego ćwoka.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz