HIT! Patryk Jaki orze ekipę PO-PSL, aż ściany trzeszczą w studio telewizyjnym!


Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki znany jest z ostrych słów i bolesnego przekazu serwowanego poprzednikom w rządzie z Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jednak weekendowa wypowiedź z programu TVN24 „Kawa na ławę” zostanie wyjątkowo długo zapamiętana...Istnieje taki mit, który polega na tym, że są tacy wspaniali, wykształceni, europejscy fachowcy z PO i jest takie warcholstwo z PiS. I teraz, jak to sprawdzić? Wystarczy zobaczyć jak ci fachowcy zarządzali państwem przez prawie dekadę rządów i jaka jest zmiana dzisiaj – mówił na antenie TVN24 Patryk Jaki.

I zaczął wyliczankę, bardzo bolesną dla PO:

LOT miał nigdy nie przynosić zysków, wielokrotnie to słyszałem w kuluarach od państwa. Przyszli ci „źli menedżerowie” i po raz pierwszy LOT przynosi zysk. To samo Polska Grupa Zbrojeniowa. To samo PKP, które miało nigdy nie przynosić zysków, a je przynosi. Wie pan co to jest WIG PiS? To jest indeks wszystkich spółek, gdzie zostały dokonane zmiany, wszystkich państwowych spółek, gdzie teraz są nasi menedżerowie. Wie pan o ile wzrosła wartość tych spółek, od kiedy przyszli ci „niewykształceni fachowcy”? Niech Pan strzela. O 100 miliardów – mówił wiceminister sprawiedliwości.To bardzo bolesne! Taka wyliczanka, wypowiedziana w tak konkretny sposób musiała mocno zapaść w pamięci, nie tylko wyborcom PiS, ale głównie tym umiarkowanym. Ale również musiała zaboleć obecnego w studio posła PO Bartosza Arłukowicza, któremu ciężko było odpierać argumenty Jakiego.

Źródło: TVN24
fot: YouTube


Komentarze

 1. Dobrze się przygotował do lekcji, taką sama wyliczankę można zrobić dla obecnego rządu a to dopiero połowa kadenkcji ale czy to na prawdę chodzi o to aby ciągle wytykać jeden drugiemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to proszę o taką wyliczankę w stosunku do obecnego rządu.

   Usuń
  2. A może jakieś argumenty?gambler

   Usuń
 2. gambler1717 weź koło i pierdolnij się w ten swój głupi łeb!

  OdpowiedzUsuń
 3. PO - Platforma NIEMIECKA, dla zmylenia przeciwnika nazwana Obywatelską i tyle w temacie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz