W Nowoczesnej zrozumieli, że sami przegrają wybory? Oto propozycja, która mówi wszystko!


Lider Nowoczesnej Ryszard Petru, ostatnio mniej bawi, ale również ma mniej powodu jako lider partii do radości. Nowoczesna traci w sondażach, w regionach brakuje działaczy, więc trzeba się łączyć...


I jak sam proponuje:

Ale żeby wprowadzić te zmiany, trzeba wygrać wybory. Uważam że jako opozycja, mówię to z pełnym przekonaniem, jesteśmy bliscy do porozumienia jeżeli chodzi o wybory samorządowe w ramach partii opozycyjnych. Porozumienia, które powstrzyma PiS. Chciałbym dzisiaj przedstawić najlepsze dla wszystkich rozwiązania – mówił lider Nowoczesnej podczas jednych z ostatnich regionalnych konwencji partii.

To bardzo ciekawa zmiana frontu polityków tej partii. Zarówno Petru jak szefowa klubu Katarzyna Lubnauer, nagle zaczęli mówić o konieczności łączenia sił. A jeszcze niedawno, pamiętamy dobrze jak deklarowali start samodzielny.

Czy życie zweryfikowało plany? Okazało się, że Nowoczesna w pojedynkę polegnie w samorządach?

Źródło: 300polityka.pl
fot: YouTube

Komentarze

  1. Z PO-paprańcami też przegrają - lepiej zacznijcie próżniaki szukać pracy, bo za nic nie robienie - diety poselskie, mogą się wam już po raz kolejny - nie trafić ! Wyborcy już wam nie nie zaufają !! No chyba gdyby zachorowali na schizofrenię !!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz