Tusk przyznaje, że należy chronić granice UE, a relokacja nie ma przyszłości! Pytamy: Kto przeprosi Polskę czy Węgry?


Szef Rady Europejskiej Donald Tusk uznał, że problem migracji należy rozwiązać „szukając kompromisów, a nie dzieląc kraje członkowskie”.


Tusk uznaje, że relokacja nie ma przyszłości, oraz dodaje, że należy skupić się na ochotnie granic. Z tymi granicami ma rację – tak należy chronić granice Unii Europejskiej przed napływem nielegalnych imigrantów!

Były polski premier przyznał więc – choć nie wprost – rację Polsce, czy Węgrom, bowiem właśnie takie kraje chciałby od początku wzmocnienia granic zewnętrznych UE.

Pytanie tylko, kto przeprosi za ataki Polskę, czy Węgry, a nawet Czechów i Słowaków? Przecież wylano na nas wiadro pomyj, jeszcze wtedy gdy uważano, że relokacja, jest konieczna i jest najlepszym rozwiązaniem problemów...

fot: YouTube

Komentarze

 1. lecznicze produkty z konopi na www.konopiafarmacja.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że ta zidiociałą Unia się opamięta !! Wystarczająco politycy pozwolili zniszczyć Europę i spokój mieszkańcom Europy !! Terror, strach, gwałty - na ulicach,w szkołach - na co Angela czeka ?? Sprowadziła islamistów jak ktoś pozbawiony mózgu, niech teraz pomyśli jak Europę uwolnic od tych nachodźców !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Żeby przeprosić trzeba mieć honor. Tusk honoru nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MA pan racje bo on nigdy nie miał honoru poco komu przeprosieny jak Polskie sprzedał

   Usuń

Prześlij komentarz