Tusk naprawdę bawi! Opowiedział z jaką myślą budzi się i zasypia!


Naprawdę były premier, obecnie szef Rady Europejskiej, potrafi nas rozbawić do łez, jak mało który polityk. Trzeba przyznać, że nikt tak sprawnie w polskiej polityce nie potrafi grać na emocjach jak on.Tym razem w rozmowie z TVN 24BiŚ wyznał:

Uważam, że warto wykorzystać ten czas, żeby wspólnie pracować na rzecz interesu i europejskiego i polskiego. Problem polega na tym, że uważam, że interes Polski i Europy jest tożsamy i tak naprawdę to jest dzisiaj dla mnie najważniejsze. To nie jest tylko moja wyobraźnia, to moja stuprocentowa pewność, że dobra przyszłość dla Polski będzie wynikała bezpośrednio z pozycji w Europie, a nie poza Europę. Ja się z tym budzę i zasypiam z tą jedną myślą. Co zrobić, żeby Polska nie była izolowana w Europie – mówił Donald Tusk w rozmowie z reporterem TVN24BiŚ.

Budzi się i zasypia z tak piękną myślą, ale jednocześnie nie robi nic, aby użyć swoich podobno wielkich wpływów i pomóc Polsce. Dlaczego? Bo rządzi PiS, a przecież to nie leży w jego politycznym interesie?

Jeśli ktoś budzi się i zasypia z tak zacną myślą, to jak działa? My uważamy, że powinien w Brukseli na rzęsach stanąć, aby bronić Polski...

Źródło: TVN24
fot: YouTube

Komentarze

  1. Czy Tusk śni o powrocie do Polski, bo Angela go olewa ?? Wracaj Tusku - cela czeka !! Nie śnij o Polsce - tu już nikt cię nie wybierze !! Polacy nadal będą wybierać PIS, a na pewno nie was złodziei - PO-paprańców ! I nie udawaj, że martwisz się o Polskę, wystarczająco dużo zniszczyłeś i rozgrabiłeś Polakom i Polsce - ze swoją PO-tępieńczą kliką.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz