Szukacie króla populizmu? Grzegorz Schetyna idealnie nadaje się do nałożenia mu korony!


W Łodzi odbyła się w weekend konwencja samorządowa Platformy Obywatelskiej. Trzeba przyznać, że politycy PO odrobili lekcje, mniej mówiło się o „PiS”, częściej o faktycznych pomysłach dla samorządu, którym głębiej pewnie należy się przyjrzeć, ale nie w tym poście.Tu chcemy zwrócić uwagę na pewną wypowiedź szefa PO Grzegorza Schetyny:

Podwyższymy katastrofalne dziś niskie pensje młodych lekarzy, a także pielęgniarek i pracowników innych zawodów medycznych (…) Konieczna jest radykalna reforma, której obecny rząd nigdy nie przeprowadzi. Dlatego Platforma aby przynajmniej doraźnie poprawić tę dramatyczną sytuację protestujących młodych złożyła w Sejmie wniosek o natychmiastowe przesunięcie 135 mln zł z funduszu pracy na podniesienie pensji pracowników służby zdrowia – mówił Grzegorz Schetyna w trakcie konwencji krajowej PO w Łodzi.

I mówi to kto? Polityk partii, która w Polsce rządziła przez osiem lat i jakoś nie potrafiła naprawić dramatycznie trudnej sytuacji w polskiej służbie zdrowia!

Przypuszczamy, że gdyby protestów lekarzy rezydentów nie było, Schetyna nie poruszyłby tego tematu. A tak? Była okazja, to wykorzystał.

To czysty populizm.

Fot: TVP Info

Komentarze

 1. Schetyna i cała ich PO-paprana banda w obiecankach są wyjątkowo wyspecjalizowani. Kto się jeszcze na te obiecanki-cacanki da nabrać ?? Czy są jeszcze tacy naiwniacy ?? Bardzo im współczuję, ale podobno głupota nie boli, ale może boleć potem - jak naiwni wyborcy będą czekać na spełnienie tych kłamstw przez PO-lszewików.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są tacy naiwniacy i to nawet trochę ich jest są ślepi i głusi

   Usuń
 2. Posłowie z PO POWINNI WISIEĆ NA DRZEWIE ZAMIAST LIŚCI !!!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz