Schetyna topi Platformę jeszcze bardziej! Czy lider „totalnej propozycji” obawia się wiceministra sprawiedliwości?


Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolita” mówi o jakiś kłamstwach wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, oraz o tym, że polityk ten jest za słaby na...Warszawę.
Jaki jest nie tylko zbyt słaby na Warszawę, ale też prezes Kaczyński może go nie wystawić w obawie przed urośnięciem w siłę środowiska ministra Ziobry. PiS prawdopodobnie wystawi marszałka Karczewskiego – twierdzi lider PO.

Skąd ma takie informacje, tego nie wiemy, ale oceniamy, że skoro wspomina pochodzącego z Opola polityka, to po prostu obawia się jego kandydatury.

Ale, ale w rozmowie pada również tekst o komisji weryfikacyjnej:Serdecznie namawiam panią prezydent, żeby - chociaż komisja weryfikacyjna jest niekonstytucyjna - stanęła przed nią i obnażyła kłamstwa Patryka Jakiego - powiedział Schetyna w "Rzeczpospolitej".

Dwa punkty tutaj mamy:

1. Kto stwierdził, że komisja jest niekonstytucyjna? Bo od tego chyba jest Trybunał Konstytucyjny, prawda?

2. Jakie kłamstwa? O jakich kłamstwach mówi lider PO?

Kolejny raz obserwujemy rzucanie przez PO tanich, populistycznych hasełek, nic więcej...

Źródło: Rzeczpospolita
fot: YouTube

Komentarze

  1. PO-paprańcy obnażają swoją głupotę. HGW, Schetyna, Kopacz i całą reszta tylko umieją kłamać i ujadać na rząd !! Okradali Polskę i Polaków przez 8 lat, trudno im się z tym pogodzić, że koryto im odpłynęło.Nie mają ani honoru, ani kultury !! HGW - robi z siebie totalną idiotkę, plecie głupoty, aż wstyd = to ona zrobiła zamach stanu na Warszawę !! Niech nie szkaluje Komisji P.Jakiego !! Będzie siedzieć ta baba za kratami - tylko na to zasługuje !!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz