Podwójne standardy Brukseli wypunktowane! Holenderski europoseł mówi konkretnie o działaniu Komisji Europejskiej!


W Parlamencie Europejskim odbyła się ciekawa debata dotycząca kryzysu w Hiszpanii wywołanego przez dążenia Katalończyków do niepodległości. Każdy uważny obserwator sceny politycznej, musiał zauważyć, że pojawiły się podwójne standardy w traktowaniu poszczególnych państw.
A chodzi oczywiście o Polskę. Uwagę na to zwrócił holenderski europoseł Marcel de Graaf.

– Dla Hiszpanii suwerenność i konstytucja mają nadrzędną wagę a dla Polski rzekomo nie. To podwójne standardy – mówił.


Niestety taka jest prawda. W Polsce włos z głowy nie spadł nikomu podczas demonstracji, które przecież uderzały w rząd. W Katalonii doszło do ataku policji na ludzi i słyszymy od Komisji Europejskiej, że to wewnętrzna sprawa Hiszpanii...

Smutne.

Źródło: Twitter
fot: YouTube


Komentarze

  1. Unia zapomina o standardach jeśli chodzi o Polskę. Żeby mogli - to z kopytami weszliby w nasze wewnętrzne sprawy, Nie widzą, że Polska ma prawomocnie wybrany Rząd, swoją konstytucję i niestety ma też kapusiów -lewaków opluwających Polskę - którzy wciąż dążą do niszczenia naszej Ojczyzny i naszego Rządu. A Unia wciąż chce pomóc kapusiom niszczyć Polskę i Polski Rząd , szkoda tylko, że nie pamięta, że ci debile są znacznie gorsi /od tych katowanych przez policję hiszpańską Katalończyków/ - bo występują przeciw polskim władzom - i chcą urządzić PUCZ żeby dorwać się do koryta !! Niech więc Unia odczepi się od Polski, i nie pomaga Kod-owi, Nowoczesnej, PO-paprańcom i szubrawcom chcącym zniszczyć Polskę !!

    OdpowiedzUsuń
  2. sponsorują to bogacze stojący już nad grobem i nie wiedzą co jeszcze można zepsuć by było już tylko gorzej....

    OdpowiedzUsuń
  3. Od tego czegoś na zdjęciu nie można wymagać żadnych standardów

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz