PiS mści się na Gronkiewicz-Waltz? Zbigniew Ziobro: Za czasów PO byłem wzywany na przesłuchania do 60 śledztw


Wiele się mówi o przesłuchaniach np. byłego premiera Donalda Tuska, którego materiały dotyczące katastrofy smoleńskiej zostały właśnie przekazane przez Ministerstwo Obrony Narodowej do prokuratury. Tusk był już dwa razy przesłuchiwany w obecnej kadencji rządów PiS.Opozycja mówi o nękaniu i dowodzi, że sądy czy prokuratorzy są PiSowscy. Ciągle wspomina się również przykład Hanny Gronkiewicz-Waltz. Pewną ciekawą rzecz w tym kontekście przypomniał obecny minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro:

– Stawiłem się na wezwania wszystkich komisji śledczych powołanych przez rząd PO-PSL. Byłem wzywany na przesłuchania do 60 śledztw w całej Polce, co było jawnym rodzajem zemsty za działanie antykorupcyjne, jakie prowadziliśmy. A pani Hanna Gronkiewicz-Waltz przebiera rękoma i nogami, byleby tylko nie stanąć przed komisją weryfikacyjną – podkreślał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro w „Gościu Wiadomości”.

Źródło: Wiadomości TVP
fot: YouTube

Komentarze

 1. Ja bym proponował zawiązać jej linkę do kopyt, i odholować ulicami Warszawy przed komisję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przypominam, że wszyscy Polacy płacili na odbudowę Warszawy, która była po wojnie gruzowiskiem !! Jak w ogóle można te kamienice zawłaszczać i wyrzucać ludzi z ich wieloletnie-zamieszkałych mieszkań !!! Jak można oddawać coś - czego po wojnie już nie było !! Za kamienice powinni płacić odszkodowania Niemcy /oni umieliby sprawdzić wiarygodność "właścicieli". Mafia okradająca państwo polskie, przy pomocy bufetowej z której Warszawiacy zrobili prezydenta Warszawy - uczyniła tak wiele zła !! A złodziejka prezydent ze swoją kliką - dalej chce kraść i na komisję boi się stawić !!! Przed kamerami kłamie, wymyśla idiotyczne powody, a to wszyscy widzimy i słyszymy - mamy dość tej PO-papranej baby - udającej jeszcze prawnika !! Ona powinna już siedzieć za kratami - a nie próbować jeszcze grać w kiwanego z całą Polską !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. HGW dopiekarnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak widać nie wszyscy jesteśmy równi wobec prawa.Pani prezydent gra wszystkim na nosie i czuje się bezkarna.Już dawno powinno jej się odebrać immunitet i osądzić jak zwykłego ,szarego człowieka.Kpi z komisji i obywateli.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz